Agjencia Zhurnal.mk.

Drenica – Drita, formacionet zyrtare

Drenica dhe Drita takohen në ‘Bajram Aliu’ në kuadër të xhiros së 18-të në Albi Mall Superligë.

Dy skuadrat në këtë duel vijnë pas shokit që pësuan, ku u eliminuan nga Kupa e Kosovës nga skuadrat e Ligës së Parë si vendas.

Drenica u mposht nga Flamurtari, derisa Drita pësoi nga Liria.

Tani dy ekipet kërkojnë të rikthehen te rezultatet pozitive dhe futen në lojë për tre pikët.

Formacionet zyrtare:

Drenica: Shala, Lushtaku, Veliqi, Kabashi, Bejta, Thaçi, Dervishaj, Ahmeti, Abazi, Mëziu, Bintsouka.

Drita: Maloku, B.Krasniqi, Limani, Vitija, Bardhoku, Jashari, Namani, Baftiu, Kryeziu, Ajzeraj, Simonovski.

/Gazeta Olle/

Related posts

Pagesa e kontributeve shumë e lartë, duhet të ketë tolerancë për gazetarët!

I.A

Taravari me propozim: Zgjedhja e presidentit të bëhet nga Kuvendi (VIDEO)

Redaksia

Në Gjykatën Penale gjykim për lëndën “Thesari”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy