Agjencia Zhurnal.mk.

Drenica arrin marrëveshje me futbollistin i cili u prezantua tek Llapi

Qlirim Avdulli ishte prezantuar te skuadra e Llapit me 12 korrik të vitit 2021 nga skuadra e Arbërisë.

Gazeta “Sheshi” raporton se ky transferim ka dështuar dhe se Avdulli tashmë ka arritur marrëveshje me “kuqezinjtë” e Drenicës.

Mbrojtësi i majtë i cili në sezonin e fundit që e lamë pas u paraqit në 35 ndeshje zyrtare në kampionat dhe Kupë, duke arritur të kontribuj me gjashtë asistime.

Me parë Avdulli, ka mbrojtur ngjyrat e Hajvalisë dhe Ulpianës.

Related posts

Këshilli Europian merr sot vendimin për të hapur negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

Xh M

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Sarajit, Gazi Babës, Kisella Vodës, Studeniçanit dhe Sopishtes

Xh M

Ruskoska: Edhe Kamçev edhe Janakieski mund të ikin

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More