Agjencia Zhurnal.mk.

Dr. Geraldine McWeeney, në drejtimin e Zyrës së OBSH në Shqipëri

Dr. Geraldine McWeeney është emëruar në drejtimin e Zyrës së Organizatës Botërore të Shëndetësisë në Shqipëri.

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu e cila ka shprehur dhe mirënjohjen për mbështetjen e tij gjatë pandemisë.
“Mirënjohje për mbështetjen e pakursyer dr. Gerald Rockenschaub Organizata Botërore e Shëndetësisë në Shqipëri, WHO Albania. Çdo ditë në krah të përpjekjeve tona në këtë periudhë të vështirë të pandemisë. Shumë suksese dr. Geraldine McWeeney në drejtimin e Zyrës së OBSH në Shqipëri”, shprehet ministrja.

Related posts

Bregu: Amnistia, në burgje i kishin bërë valixhet gati

Xh M

Nga BERZH 99 mln euro për hekurudhën Vorë-Hani i Hotit

Xh M

Stërvitje ushtarake në Korçë! Këmbësoria e jugut është pjesë e gatishmërisë së NATO dhe BE

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy