Agjencia Zhurnal.mk.

Dorëhiqet edhe drejtori i NP “Parqe dhe Gjelbërime”, Angele Sotirovski

Shkup, 21 shtator – Drejtori i NP “Parqe dhe Gjelbërime” , Angele Sotirovski, i cili vjen nga Partia Socialiste, sot ka deponuar dorëheqjen e tij nga funksioni, informon Zhurnal.

 

Ai shprehet se ka patur nderin që për nëntë muaj të jetë në krye të kësaj ndërmarje.

Ai ka përmenduar të arriturat e tij si u.d drejtor i “NP Parqe dhe Gjelbërime” por gjithashtu shton se ambienti i ri në Qytetin e Shkupit nuk i lejon atij maksimalisht të fokusohet në menaxhimin e ndërmarjes./Zhurnal.mk

Почитувани,Имав чест во изминатите нешто повеќе од девет месеци да бидам на чело на Јавното претпријатие Паркови и…

Posted by Angele Sotirovski on Wednesday, September 21, 2022

Related posts

Tupançeski: Gjykatat nuk duhet ta fshehin punën e tyre nga ata në interes të të cilëve veprojnë

Xh M

Sektori për përgjegjësi profesionale të Drejtorisë doganore kontrollon si ka dale autobusi i “Besa Trans” nga shteti

D V

Sofja “nuk e ka ndërmend” të heqë veton ndaj Maqedonisë, thonë se nuk ka arsye

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More