Agjencia Zhurnal.mk.

Dorëheqja e Milevskit, LSDM: Janë çështje të brendshme të PLD

Shkup, 17 Shtator – Ato janë çështje të brendshme të partnerit tanë të koalicionit PLD.

 

Marrëdhëniet me PLD-në dhe në koalicion janë në nivel të lartë.

Koalicioni i drejtuar nga LSDM-ja është i fokusuar në menaxhimin efikas të krizës energjetike dhe ekonomike si dhe në përkushtimin me punë në përfundimin e negociatave me BE-në, gjë që përfshin edhe ndryshimet e nevojshme kushtetuese, thonë nga LSDM-ja.

Related posts

Ndahen certifikatat për këshilltarët e rinj të Dibrës

D V

Jotova: Nuk shoh bazë për ndryshimin e pozicionit bullgar ndaj Republikës së Maqedonisë së Veriut

Z.H

Tetova pjesë e aksionit “Pastrim i përgjithshëm për fundjavë”

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More