Agjencia Zhurnal.mk.

Don Xhoni poston foto krah Butrint Imerit: Gjaku im

Don Xhoni dhe Butrint Imeri kanë bashkëpunimin e tyre “Corazon”.

Ky bashkëpunim ishte tejet i suksesshëm.

 

Përtej kësaj, dy artistët kanë dëshmuar shpesh raportet e tyre të ngushta edhe jashtë muzikës.

Së fundi, ata përmes disa storjeve kanë njoftuar se do të jenë pjesë e puntatës së parë tek “Zemër Luana”.

Ishte Don Xhoni, ndër të tjera që postoi një foto krah Butrintit dhe mbishkrimi mori të gjithë vëmendjen.

“Gjaku im”, ka shkruar reperi duke dëshmuar edhe njëherë raportin që kanë dyshja.

Related posts

Arjola “bëhet” ushtare, ndan fotografi tërheqëse me ndjekësit

Lea Muslija

Remzijen dhe Mihrijen i komentoi edhe Aurora Susuri

Lea Muslija

Fjongo rozë në Kuvendin e Kosovës, në shenjë solidarizimi për të mbijetuarat e kancerit të gjirit

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More