Agjencia Zhurnal.mk.

“Do t’iu ha të gjithëve” – Edona James e nervozuar akoma me banorët që e dërguan në nominim

Edona James është akoma e revoltuar pas nominimeve që u bënë të hënën në Big Brother VIP Kosova 2.

Transgjinores nga Suhareka i ngeli hatri veçanërisht nga disa banorë, të cilët i konsideroi miq.

Bëhet fjalë për Bleron, Shqipe Hysenajn dhe Blerandon, që nuk e shpëtuan nga zinxhiri i nominimeve.

Foto: Screenshot/YouTube

E ajo iu rikthye sërish kësaj teme duke thënë që do t’ia kthejë këtë, pasi ndihej akoma e nervozuar.

Teksa po fliste me Shqipen, ajo iu drejtua: “Do të iu ha të gjithëve, sidomos ty”.

Foto: Screenshot/YouTube

Edona shkoi në nominim së bashku me Lumbardhin, Lindën, Albyn, Vesën dhe Monika Salihun.

Njëri nga ta pritet të lërë garën të premten dhe çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. 

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky