Agjencia Zhurnal.mk.

Do të vdisni duke qeshur kur shihni se çfarë mori kjo murgeshë nga bagazhi i veturës

Faqja në Facebook e Celebrities Village bëri mijëra njerëz të qeshin me një video të murgeshës në një veprim të pazakontë.

 

Përshkrimi i postimit, i cili lexon “A po fle i qetë, Usaine Bolche”, është veçanërisht zbavitës.

Pasi murgesha nxitoi me shpejtësi rrufe në një ndërtesë aty pranë për të tërhequr sa më pak pamje! 

Spavaš li mirno Usaine Bolče

Posted by Seoski Selebriti on Wednesday, October 13, 2021

Related posts

Pasqyra bronzi mbi 2000-vjeçare zbulohen në Kinën veriperëndimore

Z H

Brenda anijes luksoze me 627 rezidenca, aty ku nuk mungon asgjë – nga klubet e natës e deri te palestrat sportive

D V

Futet në librin e rekordeve Guiness, parashutisti amerikan rrokulliset 160 herë në ajër dhe zbret pranë piramidës së Gizës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More