Agjencia Zhurnal.mk.

“Do na marin për lezbike”/ Beniada dhe Einxhel puthen në buzë!

Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, ka treguar se është shumë mendjehapur jo vetëm me setet fotografike nudo, por edhe me sjelljen e saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Modelja seksi njihet për pozat e saj provokuese, të cilat u bënë shkak që ajo të kthehej në qendër të vëmendjes për shumë kohë.

 

Ditën e djeshme, teksa po qëndronte me banorët e tjerë në dhomën e dënimit (pasi u dënuan për mos respektimin e rregullit për t’u zgjuar herët në mëngjes), Beniada nisi të fliste për balerinët me të cilët kërceu bashkë me Einxhel. Kërcimi “twerk” i dy vajzave pati një ndikim të madh në fitimin e buxhetit të plotë për të gjithë banorët, prandaj ato “shijuan” një kërcim me katër balerinë në dhomën e surprizave.

Beniada tha se do të dëshironte që njëri prej tyre të ishte bërë pjesë e shtëpisë, por shtoi se ishte Einxhel ajo që nuk pranoi, me justifikimin se mërziteshin djemtë e tjerë. Fill pas kësaj bisede, ajo u përkul për të puthur në buzë moderatoren, që ishte shtrirë në divan. Einxhel nuk reagoi, por tha “Do na marrin për lezbike”.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Moj, do na marin për lezbike.

Beniada: Po të na marrin, kemi frikë ne se do na marin për lezbike aman… Unë kam dal me shoqen time nudo afër e afër tu pozu, kanë dalë gjithë titujt në Shqipëri… unë thash bashkëjetojmë dhe në shqip kjo është përkthy si bashkëjetim si (lidhje). Ka dal emri im në një gazetë shqiptare dhe fotoja ime me shoqen time bashkë dhe…

Arjola: Lezbiket…

Beniada: Po, aty afër ishim.

Related posts

Prej disa ditësh ndodhet në Dubai, Arta Nitaj publikon të tjera poza duke marrë rreze dielli

D V

Luana vazhdon argëtimin dhe duket e mrekullueshme në pozat e reja nga Mauritius

D V

Ky personazh i njohur pjesë e “Big Brother VIP”?!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More