Agjencia Zhurnal.mk.

Do mbesin beqarë edhe një vit, 3 shenjat e horoskopit që sdo ta gjejnë dashurinë e tyre as në 2022-shin

2021-shi brenda pak ditësh na jep lamtumirën dhe të gjithë i kemi varur shpresat tek viti 2022. Të gjithë duam që viti i ardhshëm të jetë më bujar me fatin, mundësitë e biznesit dhe jetën e dashurisë. Por, tre nga përfaqësuesit e horoskopit, nuk do ta kalojnë mirë as vitin e ri.

Jo, nuk po flasim për fat, biznes dhe financa.

Vetëm 3 shenjat e mëposhtme nuk do të mund të çiftëzohen as në vitin 2022.

Ujori

Për Ujorin, viti 2022 është i destinuar të jetë një vit vetmie i thellë, ku shumica e muajve e gjejnë atë larg pasioneve dhe dashurisë. Viti i ri do të sjellë pjekuri, marrjen e përgjegjësive dhe bashkëpunime të reja.

Luani

Luanët e “lidhur” mund të ndahen në vitin e ri, ndërsa të lirët do të mbeten në të njëjtën situatë. 2022 do të jetë paksa i vështirë për Luanët, por kjo nuk do të thotë se do të jetë domosdoshmërisht një vit i keq. Në fund të fundit, është shenja që e shijon vetminë më shumë se çdo tjetër.

Peshorja

Fundi i vitit 2021 “goditi” shumicën e Peshoreve “pa mëshirë”, por viti 2022 pritet të sjellë shpengim, por jo në dashuri. Mundësitë e reja do të jenë në biznes dhe ndryshime të mëdha.

Related posts

Çfarë duhet të bëni nëse i dashuri e harron ditëlindjen tuaj?

D V

Komplimenti që çdo shenjë e horoskopit ka nevojë t’ja thuash

D V

Kjo është shenja e Horoskopit me të cilën askush nuk dëshiron të takohet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More