Agjencia Zhurnal.mk.

Djali i funksionarit të lartë në MPB nuk i ndalon policisë

Në rrjetet sociale janë publikuar informacione se dy net më parë në Shkup një veturë e llojit Mercedes i është shmangur policisë duke mos respektuar urdhrin e tyre për ndalim. Siç raportohet në rrethana jo zyrtare, shoferi i makinës që nuk ka respektuar urdhrin e policisë ka qenë djali i një funksionari të lartë në MPB.

Ministria e Brendshme nuk ka një version zyrtar për rastin pasi i njëjti nuk është evidentuar në raportet policore. Vetura është ndaluar vetëm pas tejkalimit të tre pikave policore dhe ndjekjes për të paktën 10 minuta nga ekipi mobil i policisë.

Related posts

41-vjeçari nga Neproshteni përfundon në polici, kërcënoi tetovarin përmes celularit!

Xh M

Ndalohen dy kontrabandistë me migrantë në autostradën Gjevgjeli-Shkup

Xh M

Aksident në Kondovë të Shkupit, dy nxënës përfundojnë në spital!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More