Agjencia Zhurnal.mk.

DJ turk, Burak Yeter artisti tjetër që do të jetë pjesë e “Sunny Hill Festival 2022”

Konfirmohet edhe një tjetër artist që do të jetë pjesë e “Sunny Hill Festival 2022”.

Burak Yeter, DJ dhe producentin turk, është artisti në fjalë.

Kjo u bë e ditur nga faqja zyrtare e “Sunny Hill” në një postim të shpërndarë në ‘Instagram’.

Përveç Yeterit, tashmë në festival janë konfirmuar edhe disa emra të tjerë të mëdhenj të muzikës ndërkombëtare.

Diplo ka qenë i fundit që u bë e ditur se po vjen në “Sunny Hill”, i cili tanimë shquhet për një sërë hitesh përfshirë edhe “Electricity” me Dua Lipën.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky