Agjencia Zhurnal.mk.

DJ PM i propozon Sarës në Big Brother VIP – dyshja improvizojnë me të qeshura një moment romantik

Vazhdojnë të jenë shumë të komentuara ngjarjet brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

 

DJ PM dhe Sarah janë dy ndër banorët, të cilët janë kthyer në fokusin e mediave dhe publikut, për shkak të afrimitetit që kanë krijuar brenda shtëpisë.

Dyshja argëtohen vazhdimisht nën shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa nuk mungojnë edhe flirtet me situata komike.

Foto: Top Channel

Një gjë e tillë ka ndodhur së fundmi kur PM është ulur në gjunjë dh i ka propozuar blogurës së njohur.

Related posts

Megan Fox thotë se ajo ‘shkoi në ferr’ gjatë udhëtimit në Costa Rica me Machine Gun Kelly

D V

Vaksinohet edhe Leonora Jakupi

D V

Jennifer Lopez elektrizon skenën e “Rock & Roll Hall Of Fame” gjatë performancës me LL Cool J

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More