Agjencia Zhurnal.mk.

DJ PM dhe Sarah Berisha po bëhen prindër?

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania, DJ PM dhe Sarah Berisha mbesin ndër personazhet më të komentuar që kanë ndal nga shtëpia e famshme.

Dyshja të cilët u lidhën gjatë kohës që qëndrimit në BBVA po vazhdojnë të jenë çift dhe të shijojnë romancën edhe kur ka kaluar një vit pas përfundimit të formatit.

Por, çifti shpesh kanë zgjuar kureshtjen nëse kanë ndërmarrë hapa të tjerë të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre, gjë të cilën e ruajnë me fanatizëm.

Por, së fundmi ishte këngëtari nga Shqipëria, Young Zerka ka zbuluar një sekret të çiftit.

I ftuar në emisionin “Zermër Luana” ai u pyet të tregonte diçka të padëgjuar më parë për dyshen DJ Dagz dhe DJ PM.

“Tani që lindi Dagzi më duket se do lindi dhe PM”, ka thënë Zerka më pas duke shtuar se ishte në formë të shakasë.

Megjithatë kjo ka mjaftuar që të hedhen dyshime që çifti mund të jenë duke planifikuar të marrin hapin e rëndësishëm.

Mbetet të shihet në vazhdim nëse PM dhe Sarah vendosin t’i mohojnë apo konfirmojnë këto thashetheme.

Kujtojmë që në dhjetor të vitit që lamë pas çifti tjetër i dalur nga Big Brother VIP Albania, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz u bën prindër për herë të parë.

Related posts

“Nuk kanë pasur kurrë vajzë të bukur nga Kosova”, kjo video e Rita Orës po bën xhiron në internet

D V

Ish i dashuri i Princeshës Beatrice gjendet i vdekur në një dhomë hoteli në Miami

D V

Sara Gjordeni tregon se në cilin muaj të shtatzënisë është

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky