Agjencia Zhurnal.mk.

DJ PM dhe Dagz të gatshëm të heqin dorë nga çmimi prej 100 mijë eurosh për pasaportë shqiptare

Që me hyrjen e tyre në shtëpinë e Big Brother VIP, dyshja PM dhe Dagz kanë sjell një atmosferë ndryshe brenda shtëpisë.

 

DJ-të nga Prishtina të cilët luajnë në këtë garë si një konkurrent i vetëm, kanë zbuluar së fundmi se do të hiqnin dorë nga çmimi i madh në këmbim të një gjëje tjetër shumë të çmueshme për ta.

Në një bisedë e sipër me banorët gjatë darkës, DJ PM dhe Dagz treguan se do të hiqnin dorë nga fitorja për një pasaportë shqiptare.

DJ Dagz dhe PM (Foto: Instagram)

Çmimi i madh i përcaktuar për fituesin e edicionit të sivjetmë të Big Brother VIP është plot 100 mijë euro.

Related posts

Nëna i kërkon të martohet, Noizy ka një përgjigje për këtë

Lea Muslija

Elhaid Cufi ndan me banorët historinë e trishtë të babait të tij

D V

Jasmina dhe Ola rregullojnë marrëdhëniet? Vajzat shfaqen sërish bashkë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More