Agjencia Zhurnal.mk.

Dita më romantike e muajit dhjetor për shenjat e horoskopit

Gjërat pritet të ndryshojnë dukshëm në muajin dhjetor për të gjitha shenjat e zodiakut dhe po flasim për dashurinë.

Ndërsa i afrohemi 9 dhjetorit 2023, çdo shenjë do të jetë në një disponim jashtëzakonisht romantik, duke i dhënë fund gjithë asaj vetmie që ju ka mërzitur.

Kështu me këtë datë, Venusi në Akrep do të kundërshtojë Jupiterin retrogradë në Dem duke intensifikuar dëshirën e çdo shenje të zodiakut për kënaqësi më të madhe dhe lidhje me të tjerët.

Po, Afërdita nuk është më e sjellshme, ajo është plot pasion. Po, Akrepi është i kujdesshëm, i organizuar, i studiuar. Jo, gjërat nuk do të shkojnë keq. Në fakt, ky kontrast do të rrisë dëshirën për intimitet në marrëdhëniet tuaja, pas një periudhe të mbushur me hezitim.

Rikujtojmë, se shenjat në të cilat Merkuri retrogradë do të ketë ndikimin më të madh deri më 3 janar 2024 duhet të kenë kujdes nga e kaluara – transmeton Top Channel.

Mërkuri, planeti i komunikimit, analizës dhe udhëtimit, kur kthehet në retrogradë te Bricjapi, mund të ndikojë në mënyrën se si ne mendojmë, komunikojmë dhe planifikojmë. Gjatë kësaj periudhe ka mundësi që të ketë keqkuptime në komunikim.

Njerëzit mund të kenë një tendencë për t’u shprehur në mënyrë impulsive ose pa menduar mjaftueshëm, gjë që mund të çojë në konfuzion ose keqkuptim.

Related posts

4 rregullat e arta të dashurisë, që nuk duhet të thyhen kurrë

D V

Femrat duan djem gazmorë, jeta bëhet më e lehtë

D V

Filtri që po “tmerron” përdoruesit në TikTok – a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy