Agjencia Zhurnal.mk.

Dita e pestë e Llapit në Antalya, skuadra zhvillon seancë regjenerimi në pishinë

Për Llapin sot është dita e pestë e përgatitjeve në Antalya të Turqisë.

Skuadra e Batatinës mëngjesin e sotëm e ka shfrytëzuar për një seancë rigjenerimi në pishinë, shkruan Gazeta Olle.

Pasdite është planifikuar seancë stërvitore në fushë.

Deri më tani, bardhekaltrit kanë zhvilluar vetëm një miqësore në tokën turke, në të cilën barazuan pa gola ndaj FC Olimp.


Njoftimi i plotë nga KF Llapi:

Dita e 5-të e përgatitjeve në Antalya

Skuadra sot në mëngjes ka punuar në ambientet e fitnesit të hotelit “Aska Lara” dhe më pas ka zhvilluar një seancë regjenerimi në pishinë. Pasdite është planifikuar seancë stërvitore në fushë.

#vazhdojmë
#përparallapi


/Gazeta Olle/

Related posts

Kocevski: Shoqata e Prokurorëve Publikë – partner aktiv në realizimin e prioriteteve

Xh M

Takimi i presidentit Pendarovski me rektoren e UKIM-it, Angellova

Xh M

Kovaçevski konsideron se ligji i ri nuk do të ndihmojë për vazhdimin e afatit të pasaportave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy