Agjencia Zhurnal.mk.

Disqet në tokë dhe gomat e çara, mjeti luksoz bëhet copash te diga e Liqenit, zhduket drejtuesi

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm (22 gusht) në digën e Liqenit Artificial.

Siç shihet nga fotot makina, e cila nuk ka targa, është bërë copash, ndërsa gomat janë shkatërruar.

Nuk dihet ende sa persona kanë qenë në automjet. Ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

Related posts

U përfshi në trafik droge, përjashtohet nga Policia e Shtetit kryekomisar, Stiljan Pasho

Xh M

Akzuat për koncesionin e Sterilizimit-Ilir Beqaj paraqitet në SPAK në zbatim të masave ndaluese

Xh M

DASH : Shqipëria vazhdoi mbështetjen e fortë të përpjekjeve ndërkombëtare kundër terrorizmit 

Xh M