Agjencia Zhurnal.mk.

Diskutohet projektligji për Gjykatën Komerciale

Sot do të mblidhet Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë Kundër Korrupsionit.

Në këtë mbledhje do të ketë dëgjim publik për projektligjin për Gjykatën Komerciale

Komisioni do të mblidhet në ora 10:00.

Related posts

Tre vëllezërit Aruqi të plagosur në luftë, por njëri prej tyre e vrau në Koshare kapitenin rus

D V

Pas certifikimit të rezultateve për kuvende komunale, LDK del partia më e votuar në nivel vendi

D V

Haxhiu: Të përshpejtohet çështja e të procedohet kërkesa që të lejohet tërheqja e 30% nga Trusti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More