Agjencia Zhurnal.mk.

Diskotekat apo festivalet? Mc Kresha dhe Lyrical Son përgjigjen në “Kë zgjedh”

Dy rep-artistët e njohur shqiptarë, Lyrical Son dhe Mc Kresha, ishin pjesë e emisionit “Mirage”.

Këtë të premte dyshja morën pjesë në rubrikën “Kë Zgjedh”.

 

Këngëtarët treguan se cilën pëlqejnë më shumë në mes festivaleve dhe diskove.

Për ta parë përgjigjen e tyre ndiqeni videon:

Related posts

Reagimi i vajzës së Ilir Shaqirit: Nuk ka asgjë të keqe që e putha babain në buzë, kisha katër muaj pa e parë

D V

Duda Balje me set të ri fotografik, mahnit me stilin elegant

D V

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More