Agjencia Zhurnal.mk.

Dimovski: Pse po diskutohet për propozimin portugez, kur Bullgaria tashmë e ka refuzuar atë?

Shkup, 1 korrik – “Cili është qëllimi i debatit mbi propozimin portugez? Kjo ka vazhduar për një muaj, por nuk e kuptoj pse, kur Bullgaria e refuzoi atë”, tha ish-deputeti dhe anëtari i OBRM-PDUKM-së, Ilija Dimovski për “24 Analiza”.

Sipas tij, ai propozim nuk është më në diskutim.

“Ndoshta qarqe të caktuara në Maqedoni kanë nevojë për një platformë për këtë. Përshtypja ime është se ne po flasim për një përmbajtje krejtësisht të ndryshme”, tha Dimovski.

Related posts

25 vite pa Fehmiun e Xhevën/ Ahmeti: Një çerek shekulli mall e një jetë e tërë për të qenë krenar që i kisha vëlla e motër

Xh M

Bërnabiq: Vizioni i Ballkanit të Hapur është vizion i Serbisë

I Z

Gjykimi kundër Muhamed Zeqirit shtyhet për më 24 tetor

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!