Agjencia Zhurnal.mk.

Dimitrov: 75 për qind e qytetarëve të anketuar mendojnë se qeveria aktuale nuk meriton mandat tjetër (Video)

Shkup, 9 shkurt – Nikolla Dimitrov, ish-ministër dhe themelues i OJQ “Solucija”, ka folur në “Click Plus” në TV21 për rezultatet e anketës së fundit që tregon se 75% e të anketuarve mendojnë se kjo qeveri nuk e meriton një mandat të ri.

“Në hulumtim, të anketuarve u është shtruar pyetja nëse Qeveria e meriton një mandat të ri? Diku rreth 75% thonë jo”, tha Dimitrov, transmeton Zhurnal. “Dhe 65% nuk ​​besojnë se opozita aktuale do t’i zgjidhë problemet”, shtoi ai./Zhurnal

Related posts

Ish-kryetari i komunës së Novo Sellës kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

Xh M

LSDM: VMRO me Siljanovskën ofrojnë kthim në izolim, larg BE-së

Xh M

“Karta Evropiane e Rinisë” në Maqedoninë e Veriut, një projekt joefikas me vonesa dhe kufizime në përdorim

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy