Agjencia Zhurnal.mk.

Dimitrievski: Para 4 vitesh me LSDM-në fitova 27 mijë vota, tani ata kanë 7 mijë vota bashkë me BDI-në dhe partnerët tjerë të koalicionit

Shkup, 27 tetor – Kandidat i pavarur për Komunën e Kumanovës, Maksim Dimitrievski në emisionin ClickPlus në TV21, tha se para 4 vitesh me LSDM-në ka fituar 27 mijë vota, ndërsa tani LSDM-ja ka 7 mijë vota bashkë me BDI-në dhe partnerët e tjerë të koalicionit.

 

Related posts

Vullnet Murseli: Fitorja e madhe e ASH-AAA, fillon nga lagjja Teteks 2

D V

Danella Arsovska përsëri iku nga pyetjet e gazetarëve, athua kujt po i përngjan?

Redaksia

Ziadin Sela nga Tearca: Do ta fitojmë betejën ngase e kanë tepruar zullumin ndaj shqiptarëvе

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More