Agjencia Zhurnal.mk.

Dimitrievski: Ka pasur njerëz që janë përgjakur që Talat Xhaferi të bëhet kryetar i Kuvendit

Shkup, 6 Nëntor – Kryetari i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski, sonte në emisionin debativ “Click Plus” në TV21 tha se ka pasur njerëz që janë përgjakur që Talat Xhaferi të bëhet kryetar i Kuvendit dhe pastaj ndihesh i manipuluar nga shokët e tu që privatizuan partinë.

 

Aksioni ishte shumë i madh, prandaj sot më shumë se gjysma e vendit është e zhgënjyer nga një marrëdhënie e tillë dhe në zgjedhjet e ardhshme supozoj se qytetarët do të thonë fjalën e tyre”, thotë Dimitrievski.

Related posts

8 prilli – dita e romëve ditë jo pune për romët

Z.H

Kompanitë që abuzuan me ndihmat shtetërore nuk u dënuan

D V

Nuhiu: Do të kemi rritje të mazhorancës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More