Agjencia Zhurnal.mk.

Diletta Leotta dhe Loris Karius bëhen prindër për herë të parë

Diletta Leotta ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me partneren Loris Karius pikërisht në ditëlindjen e saj.

Prezantuesja televizive konfirmoi lindjen e vogëlushit Aria në një postim në Instagram.

Diletta, 32-vjeçare postoi një seri fotografish të saj duke mbajtur fëmijën e porsalindur përkrah Karius, shkruan TheSun.

Foto: Diletta Leotta/Instagram

“Sot u rilinda nëpërmjet teje mirë se erdhe Aria. Ti je dhurata më e mirë që mund të kishim kërkuar”, shkroi ajo.

Diletta festoi ditëlindjen e saj të 32-të dje, më 16 gusht.

Foto: Diletta Leotta/Instagram

Duke ndarë një foto të tij duke u puthur me Dilettan, Karius shkroi në Instagram: “Gëzuar ditëlindjen për partnerin dhe shoqen time më të mirë”.

Në një foto të postuar nga Diletta, Karius mund të shihet duke puthur ballin e saj teksa mban në krahë fëmijën Aria.

Foto: Diletta Leotta/Instagram

Gjithashtu gjermani i solli partneres së tij një tortë ditëlindjeje në shtratin e saj të spitalit.

Diletta ka shkruar në Instagram: “Ditëlindja më e mirë ndonjëherë”.

Foto: Getty

Prezantuesja e Serie A në “DAZN” zbuloi shtatzëninë e saj në muajin mars. Diletta dhe Karius janë në lidhje që nga viti i kaluar. 

Related posts

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

D V

Nora Istrefi paralajmëron bashkëpunimin me Eli Malajn

D V

Will Smith reflekton mbi gabimet e të kaluarës: Fama është një përbindësh

D V