Agjencia Zhurnal.mk.

Digjet një veturë në Leposaviq

Një person në Leposaviq ka raportuar se i është djegur vetura. Ai ka thënë se persona të panjohur i kanë flakën veturës së tij.

 

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se nga persona të panjohur i është vënë zjarri veturës së tij me targa vendore. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e hetuesisë si dhe ekipi i zjarrfikësve që e kanë fikur zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e policisë.

Related posts

Sinani akuzon Shqiprim Arifin e Sami Salihun: Po kontribuojnë që Parlamenti i Serbisë të mbetet pa deputet shqiptar

D V

Vuçiqi e tërheq vendimin për ndalimin e pushimeve të punonjësve në veri të Kosovës

Xh M

Viktimat e trafikimit, 59% janë fëmijë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More