Agjencia Zhurnal.mk.

Digjet një shtëpi në lagjen “Sami Frashëri”, Kasami në vendngjarje

Tetovë, 13 shkurt – Pasi u dogj një shtëpi në lagjen “Sami Frashëri” , kryetari i komunës së Tetovës Bilall Kasami shkoi në vendin e ngjarjes.

Ai tha se fatmirësisht nuk ka të lënduar por ka vetëm dëme materiale. Përmes një postimi në Facebook, Kasami falenderoi edhe Njësinë Territoriale kundër Zjarrit për reagimin efikas dhe ne kohë.

Sapo morra informacionin për zjarrin që kishte kapluar një shtëpi në lagjen “Sami Frashëri”, menjëherë dola në…

Posted by Bilall Kasami on Sunday, February 13, 2022

Related posts

Debati për reformën tatimore është në vijim, sektori i biznesit me reagime

Xh M

Rreth 80 % e të papunëve në vend janë me arsim fillor ose të mesëm

Xh M

SPB Tetovë: Janë kryer 197 vepra penale për shkelje të rregullave shëndetësore gjatë pandemisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More