Agjencia Zhurnal.mk.

Digjet një shtëpi në Kumanovë

Një shtëpi e braktisur është djegur në rrugën “Mosha Piade” në Kumanovë, në zonën qendrore të qytetit.

Në vendngjarje ndodhen dy zjarrfikëse dhe tetë zjarrfikës.

“Zjarri është nën kontroll. Po punohet në lokalizimin dhe shuarjen e plotë të saj”, thotë komandanti i zjarrfikësve të Kumanovës, Dejan Ilievski.

Related posts

Vritet një grua dhe plagoset një burrë në Ferizaj

D V

Arrestohen katër hajdutë, me veturën e vjedhur “Yugo” kishin kryer vjedhje të rënda

Xh M

Babai kanos me thikë vajzën adoleshente në Lushnjë, arrestohet nga policia

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy