Agjencia Zhurnal.mk.

Digjet një makinë në tunelin Tiranë-Elbasan

Një automjet është shkrumbuar këtë mërkurë në tunelin e rrugës Tiranë-Elbasan.

Policia bën të ditur se makina në pronësi të shtetasin G. Q. Ishte në lëvizje në momentin kur është përfshirë nga flakët.

Për fat të mirë, drejtuesi i makinës ka mundur të dalë nga automjeti pa lëndime. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. /A2 CNN/

Related posts

Policia shqiptare arreston policë e biznesmenë të përfshirë në trafikimin e emigrantëve

Xh M

Fundjava është për plazh! Temperaturat do të rriten deri në 31 gradë, java tjetër do të jetë…

Xh M

Arrestimet në bashkinë e Tiranës, Shabani: Komision hetimor për skandalin dhe për emërimet e drejtorëve në institucion

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy