Agjencia Zhurnal.mk.

Digjet një makinë në Kumanovë

Me datë 12.11.2022 në ora 04:50 në SPB Kumanovë nga Njësia Zjarrfikëse Kumanovë është raportuar se në rrugën “Revolucioni i Tetorit” në Kumanovë afër një objekti hoteliere, i është djegur automjeti i parkuar i pasagjerëve “BMW” me targa të Kumanovës, në pronësi të M.D.(30) nga Kumanova, e cila ishte e parkuar nga M.I.(21) nga Kumanova.

 

Zjarri është shuar nga zjarrfikësit e Kumanovës. Për ngjarjen është njoftuar Prokurori Publik, ndërsa në vendin e ngjarjes ka bërë hetimin e rastit ekipe nga SPB Kumanovë.

Related posts

Qarkullonte i armatosur dhe me automjet të blinduar, arrestohet 23-vjeçari në Lezhë

D V

Xhironin film në Shkup, vidhen dy veturat e produksionit turk

Xh M

Shkelet me makinë një fëmijë në Aerodrom të Shkupit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More