Agjencia Zhurnal.mk.

Digjet një lopë në Rahovec

Një lopë është djegur si pasojë e zjarrit që ka kapluar një shtallë me ushqimin e bagëtive.

Policia bënë të ditur se janë djegur edhe një sasi e konsiderueshme e ushqimit të bagëtive.

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri një stallë me ushqim të bagëtive, ku si pasojë e zjarrit është djegur një sasi e konsiderueshme e ushqimit të kafshëve si dhe një kafshë shtëpiake (lopë). Njësit relevante kanë dal në vendin e ngjarjes.

Related posts

Prokuroria në Pejë ngrit aktakuzë për vrasje ndaj një personi

Xh M

Zyrtare, lehtësohen masat antiCOVID: Të hënën hapen shkollat dhe çerdhet – lehtësime edhe për gastronomët

D V

Rama: Ende nuk kemi ndarë drejtoritë me PDK-në, duam njerëz profesionistë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More