Agjencia Zhurnal.mk.

Digjet një lokal në Ferizaj, lëndohet një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Gërlicë të Ferizajt, një lokal është përfshirë nga zjarri në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

 

“Është përfshirë nga zjarri lokali afarist pronë e ankuesit mashkull kosovar. Shkaktar i zjarrit dyshohet të jetë një ngrohëse elektrike. Si pasoj e zjarrit një person ka pësuar lëndime trupore si dhe janë shkaktuar dëme materiale”, thuhet në raport.

Policia ka bërë të ditur se rasti është në hetime.

Related posts

Gjendet një minë në varrezat e vjetra në Tetovë

Z.H

Gjobiten dy autobusë në Tabanoc, kryenin transport pa leje

Z.H

Rrëmbyen një person dhe kërkuan para për lirimin e tij, policia arreston të dyshuarit në Viti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More