Agjencia Zhurnal.mk.

Diell dhe temperatura deri në 14 gradë, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm.

 

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 05°C, në zonat e ulëta nga 03°C në 11°C dhe në zonat bregdetare nga 05°C në 14°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Related posts

“Ja si të parandaloni Covid-in”! Ambasada e SHBA ndan mesazhin e epidemiologes amerikane që punon në Shqipëri

Lea Muslija

Dy shkolla dhe një konvikt i rilindur, Rama: Po punohet me orë të zgjatura për të marrë formë godinat që shkatërroi tërmeti

D V

Përjashtimi i Berishës nga grupi i PD-së, ambasada amerikane: Vendimi i Bashës meriton respekt

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More