Agjencia Zhurnal.mk.

Diamant po vjen me këngën shqip, së shpejti del kënga ‘Kce’

Është një nga emrat më të mirë në industrinë muzikore, sidomos në tregun gjerman.

 

Fjala është për reperin Diamant, i cili tashmë po vjen me një projekt në gjuhën shqipe.

Ai përmes një storie në Instastory, tregoi se kënga e tij në këtë gjuhë do lansohet së shpejti dhe do quhet ‘Kce’.

Detaje të tjera Diamanti nuk zbuloi, por, se çka do sjell ai, presim të shohim me kohë.

Image

Related posts

Në dokumentarin e ri “Halftime” – Jennifer Lopez tregon se shpërtheu në lot pasi nuk u nominua për një çmim “Oscar” me rolin e Ramonas në “Hustlers”

D V

Kim Kardashian pozon me një unazë fejese me diamant me vlerë prej 33 mijë eurosh

Lea Muslija

Ia kishte lënë një porosi në takimin e tyre të fundit – Gold AG thotë se do t’ia çojë amanetin në vend regjisores Berisha

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More