Agjencia Zhurnal.mk.

Dhurata Dora lanson këngën e re “Criminal”

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dhurata Dora, ka publikuar mbrëmë në mesnatë projektin e ri muzikor.

 

“Criminal” mban titullin kënga, të cilën e ka sjell të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Artistja edhe këtë herë vjen me një paraqitje të mahnitshme me veshje e dukje të ndryshme.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet Dora në bashkëpunim me Tonic, Denk dhe Hagi. Miksimin dhe masterizimin e ka bërë Sir Jai, kurse për producimin është përkujdesur Jugglerz dhe Panda Music.

Videoja i është besuar produksionit të njohur ‘Entermedia’.

Ky besohet se do të jetë projekti i fundit i Dorës për vitin 2021, gjersa këtë vit shënoi suksese të mëdha. 

Related posts

Pas largimit nga BB VIP, Donaldi e ndjen mungesën e Beatrix teksa mban afër shtratit fotografinë e saj

D V

Chrissy Teigen tregon se ka transplantuar qimet e vetullave

D V

Arilena dhe Noizy po vijnë me duet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More