Agjencia Zhurnal.mk.

Dhurata Dora bëhet nostalgjike, publikon foto të rralla nga fëmijëria  

Këngëtarja Dhurata Dora këtë sezon ishte e kërkuar në koncerte e mbrëmje muzikore.

Përveç pjesëmarrjes në mbrëmje muzikore artistja mbetet aktive edhe në rrjete sociale.

 

Ndërsa sot Dhurata tregoi se është bërë nostalgjike, kështu duke shpërndarë disa fotografi të rralla nga fëmijëria në ‘Instagram’-in e saj.

Projekti i fundit i artistes ishte në bashkëpunim me Elvana Gjata dhe titullohet “Gajde”.

Related posts

Silvio Berlusconi martohet në një ceremoni private me partneren e tij 53 vite më të re

D V

Me krehrin si mikrofon, Adriana Matoshi publikon video duke kënduar në parukeri

Lea Muslija

Ishte ndër top 10 fjalët më të kërkuara në YouTube për vitin 2021, Noizy reagon pasi ia fshinë emrin: Faktin që jam më i klikuari nuk mund ta ndryshoni dot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More