Agjencia Zhurnal.mk.

Dhunohet një burrë në Istog

Një burrë dyshohet se është dhunuar në Istog.

 

Rastin e ka konfirmuar për Gazetën Online Reporteri.net, zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Pejë, Shkodran Nikçi.

Lidhur me rastin në fjalë, Nikçi tha se janë lëshuar autorizime nga prokurorja e rastit që të merren veprimet e nevojshme.

“Është njoftuar prokurorja e krimeve të rënda me ç ‘rast e njëjta ka lëshuar urdhëresa të shumta të merren të gjitha veprimet e mundshme hetimore që kjo çështje penale të ndriçohet”, tha Nikçi.

Related posts

Shoqatat e gazetarëve nga Evropa falënderojnë Kosovën për strehimin e 20 kolegëve nga Ukraina

D V

Pozitë dhe opozitë kërkojnë nga BE-ja të përmbushë premtimin për liberalizimin e vizave

Z.H

Konjufca iu drejtohet deputetëve: S’ka pushime para 10 gushtit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More