Agjencia Zhurnal.mk.

Dhjetori do të jetë sfidues për tre nga shenjat e horoskopit

3 nga shenjat e horoskopit që do të kenë një muaj sfidues janë:

 

Luani-Mund të mos ndiheni kurrë të kënaqur, gjatë këtij muaji, Luan. Ju do të dëshironi ndryshimin dhe do ta arrini atë, megjithëse nuk do të dalë ashtu siç dëshironi. Ju mund të bëni diçka drastike dhe megjithatë përpjekjet tuaja nuk do t’ju japin atë që dëshironi. Marrëdhëniet e dashurisë do lëkunden. Mos e sulmoni partnerin. Krijoni një hapësirë ??të sigurt për të biseduar me të dhe eliminoni problemet tuaja. Ju do të ushqeni plagët e vjetra dhe kjo do t`ju shkaktojë dhimbje koke dhe zemre. Mund të jetë një muaj i vështirë për t’u përballur, por do t`ia dilni.

Peshorja-2020-ta ju hoqi shumë gjëra, njerëz dhe ide nga jeta juaj. Pasojat i keni ndjerë gjatë gjithë këtij viti. Ju ende nuk ndiheni ‘të sigurt’ dhe nëse ka diçka që ju nevojitet vërtet, është ndjenja e sigurisë. Ju i urreni surprizat. Kjo do ta bëjë dhjetorin edhe më të vështirë për ju, pasi do të keni shumë surpriza gjatë muajit. Ju thjesht dëshironi të jeni vetëm tani.

Ujori-Ajo që do t’ju nxjerrë jashtë ekuilibrit këtë muaj, do të nisë që në 4 dhjetor. Ajo që do të vini re menjëherë është kaosi. Ju mbetet vetëm të prisni kur planetët të rregullojnë pozicionet e tyre.

Related posts

Ja si do të jenë ditët e para të muajit gusht për të gjitha shenjat e horoskopit

D V

Shenjat më gojëmbla të horoskopit që e kanë muhabetin grurë me të gjithë

D V

Njihuni me dy shenjat më të zgjuara të horoskopit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More