Agjencia Zhurnal.mk.

Dhjetëra makina të blinduara “pushtojnë” Babrrunë

Dhjetra makina të blinduara kanë përshkruar mbrëmjen e sotme Babrrunë.

Makinat kanë qenë në autokolonë dhe nuk dihet destinacioni i tyre.

Gjithashtu nuk dihet nëse mjetet e blinduara janë pjesë e ndonjë operacioni apo stërvitje ushtarake.

Një natë më parë një i ri mbeti i vrarë në Shkodër dhe një person u plagos në Korçë.

Sulmet kibernetike, por edhe armatosja deri në ‘dhëmbë’ e fqinjëve janë disa nga zhvillimet e fundit në ditët e sotme.

Related posts

Policia shqiptare arreston policë e biznesmenë të përfshirë në trafikimin e emigrantëve

Xh M

Fundjava është për plazh! Temperaturat do të rriten deri në 31 gradë, java tjetër do të jetë…

Xh M

Arrestimet në bashkinë e Tiranës, Shabani: Komision hetimor për skandalin dhe për emërimet e drejtorëve në institucion

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy