Agjencia Zhurnal.mk.

Detajet e para nga incidenti me armë zjarri në Haraçinë

Sot ka ndodhur një incident me armë zjarri në Haraçinë. Sipas njoftimeve të para në incident ka mbetur i plagosur një 39-vjeçar.

“E.S. 39 është sjell në Shën Klimenti i Ohrit, me plagë në kraharorin e djathtë”, thonë nga spitali “Shën Naum i Ohrit” për “TV21”.

Një person tjetër dyshohet se është gjithashtu i plagosur, por që është transportuar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza”, ku është futur në sallë të operimit për ndërhyrje kirurgjike.

Ministri i MPB-së, Pançe Toshkovski për “Kurir” ka thënë se bëhet fjalë për kryetarin aktual të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi dhe shoferin e tij.

Related posts

Arrestohet i arratisuri nga burgu i Gostivarit

Xh M

Arrestohet një person për sulm fizik në Balindoll

Xh M

Ndalohet një person në Ohër, i gjendet droga

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky