Agjencia Zhurnal.mk.

Detaje të reja: Nxënësi i plagosur është në klasën e 10, mësimin e kishte përfunduar në 17:30

Deçanë, 26 nëntor – Dy nxënës dhe shoferi kanë mbetur të vrarë në sulmin makabër ndaj autobusit në Gllogjan të Deçanit.

 

Po ashtu, një nxënës tjetër ka mbetur i plagosur.

Koordinatori i shkollës së mjekësisë në Deçan ka thënë se i plagosuri është në klasën e 10-të.

Ai ka thënë se nxënësi në fjalë e ka përfunduar mësimin në orën 17:30.

Related posts

Haxhiu për progresin kundër korrupsionit: Brenda mandatit synojmë t’i afrohemi mesatares

Z H

Editorial: Të luash me kufi në Ballkan, është sikur të luash me zjarr

R Zh

Më 14 shtator seanca e radhës ndaj Thaçit, Veselit, Krasniqit dhe Selimit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More