Agjencia Zhurnal.mk.

Deri të martën mot me vranësira dhe të reshura të shiut, nga dita e mërkurë mot stabil me temperature më të ulëta

Shkup, 8 janar – Deri të martën do të mbisundojë mot me vranësira të ndryshueshme dhe të reshura të përkohshme lokale të shiut, ndërsa në male dhe disa vende më të larta, të borës.

 

Siç kumtoi DPHM, më shumë të reshura priten të hënën, kur do të fryejë erë mesatare, ndërsa të martën dhe të mërkurën era do të jetë e përforcuar nga drejtimi verior.

Stabilizim të motit do të ketë nga dita e mërkurë me temperature të ulëta në mëngjes dhe gjatë ditës.

Related posts

Qeveria bullgare e ka aprovuar memorandumin mes Maqedonisë së Veriut

D V

Mickoski tregon çfarë ka biseduar me Ali Ahmetin

Redaksia

Avziu vazhdon me investimet e mëdha! Arrijnë furgonat e rinj për Ski-Qendrën në Kodrën e Diellit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More