Agjencia Zhurnal.mk.

Derbi lokal në futbollin kosovar përfundon me rrahje: Mysafirët sulmojnë gjyqtarin pasi pranojnë gol dhe gazetarin (Video)

Ndeshja është ndërprerë në fund, teksa vendasit po fitonin, 2-1, shkruan Gazeta Olle.

Golashënuesit për Lepencin ishin Drilon Shurdhani dhe Benit Hamiti.

Ky takim si gjithmonë sjell rivalitet të madh, e kjo gjë ndodhi edhe sot.

Në një video të publikuar shihet se si mysafirët sulmojnë gjyqtarin dhe një gazetar pasi pranojnë gol.

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Moti sot me vranësira, kohë pas kohe me diell

Z.H

Pendarovski: Gjykata Kushtetuese duhet të punojë me përbërje të kompletuar

Z.H

KSHZ duhet ta mbyllë Listën zgjedhore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More