Agjencia Zhurnal.mk.

Derbi Gjilani – Drita, kjo skuadër favorizohet nga kompanitë e basteve

Gjilani e pret Dritën në derbin e zjarrtë lokal i cili zhvillohet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan, shkruan Gazeta Olle.

Të dy skuadrat kryesojnë në tabelë me nga 25 pikë dhe kërkojnë fitoren për të tu shkëputur të vetme në pozitën e parë.

Kompanitë e basteve tashmë kanë parashikuar ndeshjen derisa për një nuancë kanë favorizuar Gjilanin. Kështu sipas 1xbet fitorja e Gjilanit kap kuotën 2.37 ndërsa ajo e Dritës 3.24, barazimi është 2.85.

Derbi i sotëm zhvillohet me fillim nga ora 13:00. /Gazeta Olle/

Related posts

Kuzeska: Pritjet që Bullgaria ta heqë bllokadën janë arsyetuar

Z.H

Nga nesër fillon pagesa e pensioneve

Xh M

Drejtori Nehat Nuhi prezanton tabelat edhe në gjuhën shqipe në Klinikën për Onkologji (FOTO)

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More