Agjencia Zhurnal.mk.

Deputetja e Zelandës së Re shkon me biçikletë në spital për të lindur fëmijën e dytë – njëjtë pati vepruar edhe herën e parë

Deputetja e Zelandës së Re, Julie Anne Genter, ka udhëtuar me biçikletë deri në spital, ku një orë më vonë solli në jetë fëmijën.

Ajo u ul në biçikletë gjatë të shtunës në mëngjes dhe u nis drejt spitalit. Asaj tashmë i kishin filluar t’i shfaqen simptomat e para, se për pak orë duhet të futet në sallë për të lindur.

“Lajm me rëndësi! Në ora 3:04 të mëngjesit i kemi uruar mirëseardhjen anëtarit më të ri të familjes tonë. Sinqerisht, nuk planifikoja të shkojë me biçikletë që të lind, por kështu ndodhi”, ka shkruar ajo në Facebook.

Big news! At 3.04am this morning we welcomed the newest member of our family. I genuinely wasn’t planning to cycle in…

Posted by Julie Anne Genter MP on Saturday, November 27, 2021

Related posts

Xhenxhefili natyral është më efikas se kimioterapia për luftimin e kancerit

Xh M

Edhe ushtrimet mund ta përshpejtojnë procesin e plakjes – shmangni gabimet që mund t’ju kushtojnë

Lea Muslija

Bishtat e sallatës jeshile, “ilaç” për të fjetur mirë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More