Agjencia Zhurnal.mk.

Deputeti i VMRO Mucunski pozitiv në Covid 19

Shkup, 6 dhjetor – Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Timço Mucunski i cili është edhe Sekretar për Marrëdhënie Ndërkombëtare të partisë, ka rezultuar pozitiv me virusin korona.

Mucunksi lajmin e ka bërë të ditur në rrjetet sociale.

“Çaste më parë mora rezultatin se jam pozitiv me KOVID-19. Bëni kujdes për veten dhe familjen tuaja. Virusi aspak nuk është naiv”, ka shkruar Mucunksi.

Related posts

Analizë/A janë mbushur me mend terroristët, apo do të provojnë sulme të reja në Kosovë?

I Z

Mbikëqyrje e jashtëzakonshme në INK Idriozvë pas pretendimeve të personave të dënuar Toni Denkovski dhe Janko Janevski për kanosje, reket dhe ryshfet

D V

AlternAtivA-Lëvizja BESA-Lëvizja Demokratike: Kosova sa më shpejtë të bëhet anëtare e NATO

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!