Agjencia Zhurnal.mk.

Deputetët e “Të Majtës” demolojnë Kuvendin e Maqedonisë së Veriut

Shkup, 20 nëntor – Dy deputetë të së “Majtës” kanë demoluar foltoren e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut.

Të dy deputetët kanë marrë letrat dhe kanë hedhur nënkryetarit të Kuvendit, ndërsa kanë demoluar edhe pjesë elektronike.

Pas këtyre ngjarjeve nënkryetari i Kuvendi caktoi 30 minuta pauzë.

Dy deputetët e #Levicës #demolojnë #Kuvendin, thyejnë #kompjuterin dhe gjuajnë në drejtim të zv/kryeparlamentarit

Posted by TV21 on Monday, November 20, 2023

Related posts

 I dyshuari kryesor për vrasjen e Vanja Gjorçevskës është kapur në Türkiye, procedura për ekstradim ka filluar

Xh M

Spavoski konfirmon: Lupço Palevski është arrestuar në Turqi, ekzekutori i Vanjës u kap nga policia turke në Balikesir

Xh M

Pasiguri e panik pas vrasjes së 14-vjeçares në Shkup

Xh M