Agjencia Zhurnal.mk.

Deponia “Drislla” bëhet me drejtor të ri

Shkup, 2 dhjetor – Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska, sot për drejtor të ri në NP “Deponia Drislla” e ka emëruar Jane Micevskin, i cili është ekonomist i diplomuar, me përvojë disa vjeçare në pozita udhëheqëse, informon Zhurnal.

 

Nga kjo ndërmarje si drejtor u shkarkua Kosta Naçevski dhe në vend të tij vjen Micevski.

Micevski përndryshe ishte bartës liste në listën e këshillit në komunën e Sopishtes.//Zhurnal.mk

Related posts

Seancë e Komisionit kuvendor për financim dhe buxhet

Z H

Mihaillovska do ta udhëheqë gjykimin për “Shkallët spanjolle”

D V

Shekerinska iu falënderua deputetëve për Ligjin e miratuar, me të cilin mundësiohet shitja e banesave nga ish APJ

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More