Agjencia Zhurnal.mk.

Dëmtohet shtabi zgjedhor e një partie politike në Ohër

Dje në ora 15:00 në SPB Ohër është raportuar se është dëmtuar shtabi zgjedhor e një partie politike në rrugën “Ilija Smiçeski” në fshatin Leskoec të Ohrit.

 

Punonjësit e policisë kanë kryer inspektim në vendin e ngjarjes dhe po merren masa për zbardhjen e rastit, njofton MPB.

Related posts

Vrasja e 20 vjeçarit në Zvicër, arrestohen pesë persona – kosovari i dyshuari kryesor

D V

Zjarr në një barnatore në Prishtinë

D V

Shifër rekord e aksideneve brenda 24 orëve në Shqipëri

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More