Agjencia Zhurnal.mk.

Demi Rose vendos një shfaqje tunduese në rroba banje gri

Ajo nuk është e huaj për të kënaqur fansat e saj me veshje në rrjetet e saj sociale.

 

Dhe Demi Rose nuk zhgënjeu të hënën ndërsa publikoi pamje shumë të zhurmshme në Instagram e cila e pa atë duke treguar pasuritë e saj në një rroba banje gri me kryq, shkruan Daily Mail.

Modelja, 26 vjeçe, dukej e bujshme në veshjen e vogël duke pozuar me bollëk para kamerës ndërsa shkrep një selfie në pasqyrë.

Eye-popping display: Demi Rose didn't disappoint on Monday as she uploaded a very busty Instagram snap which saw her squeeze her assets into a grey criss-cross swimsuit

Demi spikati figurën e saj në veshjen PrettyLittleThing, me yllin që kalonte dorën nëpër flokët e saj kaçurrelë brune të cilat i kishte lëshuar mbi supe.

Bukuroshja e lejoi veshjen e saj të bënte bujë dhe e mbajti grimin e saj në minimum ndërsa tronditi një pamje me fytyrë të freskët për foton.


Vetëm disa orë më vonë, Demi edhe një herë i mahniti ndjekësit e saj ndërsa ndau foto me veshur me bikini.

Duke shfaqur kthesat e saj të pabesueshme në ekran, influencuesja tundoi fansat ndërsa vinte në të brendshme.

Related posts

Rita Ora bën ndryshim në pamje, shfaqet me stil të veçantë të flokëve

D V

‘Arrogant, i papjekur’, Monikës nuk i del e keqja me Donaldin

D V

Adele befason fansat duke kënduar një pjesë të shkurtër të këngës së parë nga albumi i katërt gjatë një paraqitje në Instagram

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More